Autore

Mani sauc Arta. Esmu divdesmit sešus gadus veca trīs bērnu, piecu kaķu un nu jau arī viena grāmatu emuāra mamma. Lasu un paijāju grāmatas lielāko dienas daļu, tāpēc tapis VĒL VIENS GRĀMATU EMUĀRS – mana iespēja dalīties arī ar jums šajā grāmatu mīlestībā. Un, kas zina, varbūt kādu dienu tieši manis pamudināts, Tu izlasīsi grāmatu, kuru varēsi ierindot savu iemīļotāko grāmatu sarakstā.

Emuāra ierakstus izauklēju kā ķenguru māte savus bērnus, tāpēc bieži vien tie tiek arī papildināti ar dažādiem piedzīvojumu stāstiem iz manas dzīves, kas padara gan katru emuāra ierakstu, gan gaisotni pašā emuārā intīmāku. Rakstu daudz, jo ikdienā runāju maz (vai runāju maz, jo ikdienā rakstu daudz), tāpēc katrā ierakstā var nākties iesprūst uz mazliet vairāk minūtēm, nekā plānots. Taču, ja pie rokas ir siltas tējas vai gardas kafijas krūze, mana sabiedrība var šķist pat ļoti patīkama (HA!).

Sadarbības veidotas gan ar Jāņa Rozes, Zvaigznes ABC un ALI S apgādu, gan izdevniecībām Helios un u.c. (un esmu atvērta arī citām sadarbībām: arta.brice@gmail.com vai austra@austra.lv).

Atpakaļ uz lapas augšu