Par mani

Mani sauc Arta. Esmu 25 gadus veca divu bērnu, četru kaķu un nu jau arī viena grāmatu bloga mamma. Lasu un paijāju grāmatas lielāko dienas daļu, tāpēc tapis VĒL VIENS GRĀMATU BLOGS – mana iespēja dalīties arī ar jums šajā grāmatu mīlestībā. Un, kas zina, varbūt kādu dienu tieši manis pamudināts, Tu izlasīsi grāmatu, kuru varēsi ierindot savu iemīļotāko grāmatu sarakstā.

Bloga ierakstus izauklēju kā ķenguru māte savus bērnus, tāpēc bieži vien tie tiek arī papildināti ar dažādiem piedzīvojumu stāstiem iz manas dzīves, kas padara gan katru bloga ierakstu, gan gaisotni pašā blogā intīmāku. Rakstu daudz, jo ikdienā runāju maz (vai runāju maz, jo ikdienā rakstu daudz), tāpēc katrā ierakstā var nākties iesprūst uz mazliet vairāk minūtēm, nekā plānots. Taču, ja pie rokas ir siltas tējas vai gardas kafijas krūze, mana sabiedrība var šķist pat ļoti patīkama (HA!).

Sadarbojos ar Jāņa Rozes un Zvaigznes ABC apgādu, izdevniecību Helios (un esmu atvērta arī citām sadarbībām: arta.brice@gmail.com vai austra@austra.lv), taču tas nenozīmē, ka kaut kādā mērā tiktu ietekmētas manas grāmatu atsauksmes. Rakstu tieši to, ko domāju un ne grama vairāk vai mazāk!

Atpakaļ uz lapas augšu